Ksiegowosc w firmie chomikuj

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i pochłaniającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, łączy je zawsze uniwersalność i prostota obsługi. Co wysoce ważne, są one przystosowane do właściwych wzorów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do walut prowadzących pełną księgowość, jak i instytucji pokrywających się w strukturze księgi zysków i rozchodów lub na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma pełną gamę funkcji niezbędnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo łatwym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z programem nie sprawi kłopotów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten układ w zderzeniu z kolejnymi daje wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć własne raporty i wydruki, na poszczególny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych związek z zachowaniem tzw. pól własnych, albo same rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa istnieje ponad realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w terminie; ewidencja środków trwałych, a i wartości psychicznych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.