Krajalnice mistro

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała grupa i umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez naszego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest relatywnie swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

http://bg.healthymode.eu/revitalum-mind-plus-lekarstvo-za-podobrjavane-na-pametta-i-koncentracijata/Revitalum Mind Plus. лекарство за подобряване на паметта и концентрацията

Krajalnica maga 612p to artykuł, oddany do krojenia przede wszystkim różnego sposobu wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem że być wykorzystywany jeszcze do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest niecierpliwa i znacznie precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w sumy bezpieczne. Każde punkty zostały dobrze zakonserwowane i zbudowane z tak trwałych, łatwych w oczyszczaniu i ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i warunki sanitarne. Wszystek moment tego urządzenia, jaki zawiera wolną styczność z żywnością, jest skończony z tematów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz traktował tegoż problemu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią produkty do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać akcesorium do tego, by znów działało "jak inne".